O firmie

Instrukcje.pl to największy sklep internetowy instrukcjami bezpieczeństwa i higieny pracy (instrukcje bhp), ochrony przeciwpożarowej (instrukcje ppoż.), instrukcjami pierwszej pomocy (pomocy przedmedycznej) oraz instrukcjami sanitarnymi (instrukcje GMP/GHP). Po zakupie, gotowa instrukcja w wersji elektronicznej .pdf dostępna jest w 3 minuty po dokonaniu płatności.

Sklep internetowy https://instrukcje.pl to nie tylko instrukcje bezpieczeństwa i higieny pracy, na naszej stronie internetowej znajdziesz również liczne poradniki jak prawidłowo opracować dany typ instrukcji oraz otrzymasz bezpłatne porady naszych ekspertów. Zapraszamy do kontaktu e-mail sklep@instrukcje.pl oraz kontaktu telefonicznego tel. 604 500 500.

Marka INSTRUKCJE.PL należy do firmy BHPEX Sp. z o.o. Spółka BHPEX to największy outsourcing usług dla biznesu w województwie lubuskim. Prowadzimy stałą obsługę dla firm, świadczymy usługi, szkolimy, produkujemy i sprzedajemy towar, aby spełnić wymagania prawa przez podmioty gospodarcze oraz jednostki sektora publicznego. Nasz działy to:

 • Dział RODO - ochrony danych osobowych
 • Dział IT - informatyki
 • Dział LEX - kancelaria prawna
 • Dział BHP - bezpieczeństwa i higieny pracy
 • Dział PPOŻ - ochrona przeciwpożarowa
 • Dział HACCP - bezpieczeństwo żywności
 • Dział EKO - ochrona środowiska
 • Dział handlowy - sklep

Nasze motto brzmi "Wyższy Standard Bezpieczeństwa". Zapewniamy innowacyjne podejście i profesjonalne bezpieczeństwo każdemu podmiotowi. Dzięki stałej obsłudze, każdy nasz klient ma zapewnioną opiekę prawną w różnych obszarach działalności. Takie rozwiązanie pozwala Tobie zająć się firmą, a My zajmujemy się resztą :)

Historia spółki

 • 2007 - firma BHPEX rozpoczyna swoją działalność jako jednoosobowa działalność gospodarcza. Pierwsza oferta sprzedaży to były instrukcje bhp. W dalszym etapie rozwoju BHPEX rozpoczyna opracowywanie i sprzedaż instrukcji przeciwpożarowych, procedur haccp oraz przede wszystkim ocen ryzyka zawodowego, na które było coraz większe zapotrzebowanie. Kolejne lata mijają pod znakiem coraz większej liczby klientów co powoduje również zwiększenie zatrudnienia.
 • 2011 - jednoosobowa działalność gospodarcza przekształca się w spółkę prawa handlowego, tj. w spółkę jawną. W międzyczasie zmieniamy siedzibę spółki i zwiększamy zatrudnienie. Nasz sklep internetowy wzbogacony zostaje również o dodatkowe artykuły w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, artykuły przeciwpożarowe, bezpieczeństwa żywności oraz ochrony danych osobowych.
 • 2012 - spółka staje się największym w Polsce producentem instrukcji bhp, instrukcji sanitarnych, instrukcji przeciwpożarowych oraz dokumentacji HACCP, GHP/GMP, a także kart oceny ryzyka zawodowego. W swoim dorobku posiada ponad 5 tysięcy tytułów.
 • 2016 - spółka zostaje uplasowana na wysokim miejscu pośród prestiżowych polskich firm, zajmując pierwsze miejsce w lubuskiem oraz 21 miejsce w kraju w konkursie e-Gazele biznesu.
 • 2019 - spółka zdobywa pierwsze miejsce wśród specjalistów ds. bhp w lubuskiem w konkursie Oferteo.
 • 2022 - spółka jawna przekształca się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.
 • 2023 - wprowadzenie nowej marki INSTRUKCJE.PL


Wszystkich obecnych i przyszłych klientów zapraszamy do naszej siedziby w Zielonej Górze, ul. Kożuchowska 10a. Posiadamy własne sale szkoleniowe, pomieszczenia biurowe, warsztatowe i magazynowe o łącznej powierzchni ponad 2000 m kw. Co najważniejsze, nie korzystamy z podwykonawców. Chwalimy się tym, bo dla naszych klientów ciężko pracujemy od 14 lat. A świadczą o tym referencje.

Dane spółki
BHPEX Sp. z o.o.
ul. Kożuchowska 10A
65-364 Zielona Góra

NIP: 9292036758
REGON: 385876774
KRS: 0000836650
DUNS: 851500655

Sąd Rejonowy w Zielonej Górze, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
mBank SA Oddział Korporacyjny Zielona Góra
IBAN: PL81114018500000303484001006
BIC: BREXPLPWZIE

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl